Euro Piknik Długie Disco Festival vol. 2 Kryterium Bezpłatne sms-y

Euro Piknik

Już w czerwcu zapraszamy Was na Dni Miasta, które odbędą się w dniach 22 – 24 czerwca.

Długie Disco Festival vol. 2

Zapraszamy na najgorętsze wydarzenie muzyczne w naszej gminie – Długie Disco Festival vol. 2. Impreza odbędzie się 29 lipca w Długiem!

Kryterium

Kolejna edycja wspaniałej kolarskiej imprezy. Tym razem na zwycięzce czeka nagroda o wartości aż 12 000,00 zł

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie
PL EN DE
IMGW OSTRZEGA: burze z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm, oraz porywami wiatru do 85km/h oraz grad.
Twój kontakt w ważnej sprawie - kontakt@strzelce.pl

Zagospodarowanie miejsc rekreacyjnych i wypoczynku na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie - wyposażenie Placu Zabaw w miejscowości Buszów, jako element budowy

Tytuł projektu:

„Zagospodarowanie miejsc rekreacyjnych i wypoczynku na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie - wyposażenie Placu Zabaw w miejscowości Buszów, jako element budowy"

Opis:

Realizacja projektu umożliwiła mieszkańcom Buszowa, a zwłaszcza dzieciom i matkom, aktywnie wypoczywać, Zwiększyła się również atrakcyjność turystyczna Buszowa i okolic. Zakupiono i zamontowano następujące elementy wyposażenia Placu Zabaw: zjeżdżalnia metalowa, huśtawka podwójna metalowa, walec wąski, drewniany na metalowym stelażu do zabaw sprawnościowych, piaskownica sześcioboczna, zabawka "skuter" oraz "słoń", sześciokąt wielofunkcyjny z drewnianych pali z przeszkodami do zabaw sprawnościowych, kosz na śmieci drewniany, ławki drewniane, regulamin-tablica informacyjna.

Rok:

2011

 

Program:

PROW 2007-2013

Kwota dofinansowania:

13 657,86 PLN

Koszt całkowity:

23 849,55 PLN