IV Piątka Na Rynku Lubuska Unia Światłowodowa Bezpłatne sms-y

IV Piątka Na Rynku

Kolejna edycja imprezy biegowej w Strzelcach Krajeńskich

Lubuska Unia Światłowodowa

Zadbaj, aby Twój dom został bezpłatnie podłączony do najszybszej sieci światłowodowej. Wystarczą 3 kroki: 1. Wejdź na stronę http://uniaswiatlowodowa.pl/dla_mieszkancow lub odwiedź Urząd Gminu i Punkt Informacji Turystycznej 2.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie
PL EN DE
Twój kontakt w ważnej sprawie - kontakt@strzelce.pl

Zagospodarowanie miejsc rekreacyjnych i wypoczynku na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie - wyposażenie Placu Zabaw w miejscowości Buszów, jako element budowy

Tytuł projektu:

„Zagospodarowanie miejsc rekreacyjnych i wypoczynku na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie - wyposażenie Placu Zabaw w miejscowości Buszów, jako element budowy"

Opis:

Realizacja projektu umożliwiła mieszkańcom Buszowa, a zwłaszcza dzieciom i matkom, aktywnie wypoczywać, Zwiększyła się również atrakcyjność turystyczna Buszowa i okolic. Zakupiono i zamontowano następujące elementy wyposażenia Placu Zabaw: zjeżdżalnia metalowa, huśtawka podwójna metalowa, walec wąski, drewniany na metalowym stelażu do zabaw sprawnościowych, piaskownica sześcioboczna, zabawka "skuter" oraz "słoń", sześciokąt wielofunkcyjny z drewnianych pali z przeszkodami do zabaw sprawnościowych, kosz na śmieci drewniany, ławki drewniane, regulamin-tablica informacyjna.

Rok:

2011

 

Program:

PROW 2007-2013

Kwota dofinansowania:

13 657,86 PLN

Koszt całkowity:

23 849,55 PLN