IV Piątka Na Rynku Lubuska Unia Światłowodowa Bezpłatne sms-y

IV Piątka Na Rynku

Kolejna edycja imprezy biegowej w Strzelcach Krajeńskich

Lubuska Unia Światłowodowa

Zadbaj, aby Twój dom został bezpłatnie podłączony do najszybszej sieci światłowodowej. Wystarczą 3 kroki: 1. Wejdź na stronę http://uniaswiatlowodowa.pl/dla_mieszkancow lub odwiedź Urząd Gminu i Punkt Informacji Turystycznej 2.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie
PL EN DE
Twój kontakt w ważnej sprawie - kontakt@strzelce.pl

Przebudowa pomieszczeń Publicznego Gimnazjum – segment C na bibliotekę z czytelnią oraz stołówkę

Tytuł projektu:

„Przebudowa pomieszczeń Publicznego Gimnazjum - segment C na bibliotekę z czytelnią oraz stołówkę"

Opis:

Przedmiotem inwestycji była przebudowa istniejących pomieszczeń znajdujących się w segmencie „C" Publicznego Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich na stołówkę z zapleczem technicznym oraz bibliotekę szkolna z czytelnią. Segment C Publicznego Gimnazjum znajdował się w stanie surowym zamkniętym. W wyniku realizacji inwestycji powstały: w piwnicy - dwa pomieszczenia magazynowe, pomieszczenie techniczne-wentylatornia, klatka schodowa, sanitariat; na parterze - kuchnia oraz pomieszczenie magazynowe, pomieszczenie biurowe i ciąg komunikacyjny; na I piętrze - stołówka z jadalnią obsługiwane przez windę, pomieszczenie czytelni, pomieszczenie biblioteki. ciąg komunikacyjny, sanitariaty, zmywalnia, pomieszczenie - kredens, rozdzielnia, korytarz, pomieszczenie gospodarcze. Łącznie uczniowie zyskali do dyspozycji 716 m2.

Rok:

2009-2010

 

Program:

LRPO 2007-2013

Kwota dofinansowania:

736 754,58 PLN

Koszt całkowity:

1 473 509,16 PLN