Stop pożarom traw Użytkowanie wieczyste Bezpłatne sms-y Bezpłatne komunikaty Harmonogram wywozu odpadów Kursy dla seniorów Audio przewodnik Lubuska Unia Światłowodowa

Stop pożarom traw

W Polsce w 2018 roku odnotowano 149 434 pożarów, wśród których 48 767 (33% wszystkich pożarów w Polsce) to pożary traw na łąkach i nieużytkach rolnych.

Użytkowanie wieczyste

Informacja w sprawie przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie

Bezpłatne komunikaty

Zainstaluj darmową aplikację i bądź na bieżąco z ważnymi informacjami. Kliknij na baner aby uzyskać więcej informacji.

Harmonogram wywozu odpadów

1 listopada 2018 roku nastąpiły zmiany w harmonogramie wywozu odpadów na terenie naszej gminy. Po więcej należy kliknąć na baner po prawej stronie.

Kursy dla seniorów

Kursy dla osób 65+ z obsługi nowych technologii. Więcej informacji po kliknięciu na baner.

Audio przewodnik

Od teraz możesz samodzielnie zwiedzać miasto. Skorzystaj z darmowego audio przewodnika po najciekawszych miejscach w Strzelcach Krajeńskich

Lubuska Unia Światłowodowa

Zadbaj, aby Twój dom został bezpłatnie podłączony do najszybszej sieci światłowodowej. Wystarczą 3 kroki: 1. Wejdź na stronę http://uniaswiatlowodowa.pl/dla_mieszkancow lub odwiedź Urząd Gminu i Punkt Informacji Turystycznej 2.
PL EN DE
UWAGA: Silne porywy wiatru - więcej na stronach IMGiW

Opieka nad zwierzętami

2017-03-03

Zobacz jak pomóc zwierzętom


Piesek wyłapany w Lubiczu, ok. 5 lat, bardzo grzeczny, prawdopodobnie przebywał w domu. Może ktoś rozpoznaje, może ktoś go szuka. Mamy czas tylko do poniedziałku, jeśli nie znajdzie się właściciel lub osoba chętna do zaadoptowania pieska to będziemy musieli odwieźć pieska do schroniska.

Kontakt w tej sprawie: 95 763 63 37


      

Dwie kotki szukają dobrych domów. Znalezione przez mieszkańców Strzelce Krajeńskich: biało - szara z czarnym ogonkiem przy Al. Wolności, czarno - biała przy ul. Gorzowskiej obecnie są leczone  w Gabinecie Weterynaryjnym w Strzelcach Krajeńskich. Kotka biało - szara (na zdjęciu z podniesioną łapką) będzie musiała mieć amputowaną przednią łapkę, sprawa bardzo przedawniona, i nie da się uratować tej łapki. Zapewniamy, że kotek na trzech łapkach poradzi sobie bardzo dobrze, już mieliśmy  taki przypadek. Kotka czarno - biała  ma koci katar i jest w trakcie leczenia, rokowania są bardzo dobre. Czasu mamy niewiele, w przyszłym tygodniu musimy odebrać kotki z lecznicy i nie mamy gdzie ich umieścić. Może ktoś przygarnie razem czy osobno.

Kontakt w tej sprawie: 95 763 63 37

Informacje o dofinansowaniu zabiegu pod numerem 95 763 63 37

« Powrót