Utrudniena drogowe Kursy dla seniorów Bezpłatne sms-y Stop pożarom traw Użytkowanie wieczyste Bezpłatne komunikaty Harmonogram wywozu odpadów Audio przewodnik

Utrudniena drogowe

Jak informuje GDDKiA, nawet do 20 czerwca mogą potrwać prace remontowe na newralgicznym odcinku DK22 (ul. Chrobrego) przebiegającym przez centrum naszego miasta.

Kursy dla seniorów

Kursy dla osób 65+ z obsługi nowych technologii. Więcej informacji po kliknięciu na baner.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie

Stop pożarom traw

W Polsce w 2018 roku odnotowano 149 434 pożarów, wśród których 48 767 (33% wszystkich pożarów w Polsce) to pożary traw na łąkach i nieużytkach rolnych.

Użytkowanie wieczyste

Informacja w sprawie przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności.

Bezpłatne komunikaty

Zainstaluj darmową aplikację i bądź na bieżąco z ważnymi informacjami. Kliknij na baner aby uzyskać więcej informacji.

Harmonogram wywozu odpadów

1 listopada 2018 roku nastąpiły zmiany w harmonogramie wywozu odpadów na terenie naszej gminy. Po więcej należy kliknąć na baner po prawej stronie.

Audio przewodnik

Od teraz możesz samodzielnie zwiedzać miasto. Skorzystaj z darmowego audio przewodnika po najciekawszych miejscach w Strzelcach Krajeńskich
PL EN DE
Zmiany w harmonogramie wywozu odpadów z terenów wiejskich - www.sgo5.pl

Opieka nad zwierzętami

2017-03-03

Zobacz jak pomóc zwierzętom


Piesek wyłapany w Lubiczu, ok. 5 lat, bardzo grzeczny, prawdopodobnie przebywał w domu. Może ktoś rozpoznaje, może ktoś go szuka. Mamy czas tylko do poniedziałku, jeśli nie znajdzie się właściciel lub osoba chętna do zaadoptowania pieska to będziemy musieli odwieźć pieska do schroniska.

Kontakt w tej sprawie: 95 763 63 37


      

Dwie kotki szukają dobrych domów. Znalezione przez mieszkańców Strzelce Krajeńskich: biało - szara z czarnym ogonkiem przy Al. Wolności, czarno - biała przy ul. Gorzowskiej obecnie są leczone  w Gabinecie Weterynaryjnym w Strzelcach Krajeńskich. Kotka biało - szara (na zdjęciu z podniesioną łapką) będzie musiała mieć amputowaną przednią łapkę, sprawa bardzo przedawniona, i nie da się uratować tej łapki. Zapewniamy, że kotek na trzech łapkach poradzi sobie bardzo dobrze, już mieliśmy  taki przypadek. Kotka czarno - biała  ma koci katar i jest w trakcie leczenia, rokowania są bardzo dobre. Czasu mamy niewiele, w przyszłym tygodniu musimy odebrać kotki z lecznicy i nie mamy gdzie ich umieścić. Może ktoś przygarnie razem czy osobno.

Kontakt w tej sprawie: 95 763 63 37

Informacje o dofinansowaniu zabiegu pod numerem 95 763 63 37

« Powrót