IV Piątka Na Rynku Lubuska Unia Światłowodowa Bezpłatne sms-y

IV Piątka Na Rynku

Kolejna edycja imprezy biegowej w Strzelcach Krajeńskich

Lubuska Unia Światłowodowa

Zadbaj, aby Twój dom został bezpłatnie podłączony do najszybszej sieci światłowodowej. Wystarczą 3 kroki: 1. Wejdź na stronę http://uniaswiatlowodowa.pl/dla_mieszkancow lub odwiedź Urząd Gminu i Punkt Informacji Turystycznej 2.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie
PL EN DE
Twój kontakt w ważnej sprawie - kontakt@strzelce.pl

Szansa na środki z Powiatowego Urzędu Pracy

2017-06-02


Pieniądze przeznaczone na wyposażenie lub doposażenie miejsca pracy 

oraz zatrudnienie osoby niepełnosprawnejInformacja Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. uprzejmie informuje, że w okresie od dnia 26 maja 2017 r. do dnia 9 czerwca 2017 r. prowadzi nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej. 
Kwota 100.000,00 zł pozwoli na zorganizowanie stanowisk pracy dla 3 osób niepełnosprawnych.

 

Więcej tutaj: https://tinyurl.com/y8q5q8pt

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. uprzejmie informuje, że w okresie od dnia 26 maja 2017 r. do dnia 9 czerwca 2017 r. prowadzi nabór:

- wniosków o refundację ze środków Funduszu Pracy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego

W ramach naboru Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. przyzna 25 refundacji. Maksymalna kwota refundacji kosztów wyposażenia/ doposażenia jednego stanowiska pracy wynosi 18.000,00 zł.

Więcej tutaj: https://tinyurl.com/y7lojbrz

« Powrót