Bezpłatne komunikaty Bezpłatne sms-y Dotacje dla kobiet Harmonogram wywozu odpadów Kursy dla seniorów Audio przewodnik Lubuska Unia Światłowodowa

Bezpłatne komunikaty

Zainstaluj darmową aplikację i bądź na bieżąco z ważnymi informacjami. Kliknij na baner aby uzyskać więcej informacji.

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie

Dotacje dla kobiet

Wsparcie dla samozatrudnienia osób w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy - jak dostać dotację?

Harmonogram wywozu odpadów

1 listopada 2018 roku nastąpiły zmiany w harmonogramie wywozu odpadów na terenie naszej gminy. Po więcej należy kliknąć na baner po prawej stronie.

Kursy dla seniorów

Kursy dla osób 65+ z obsługi nowych technologii. Więcej informacji po kliknięciu na baner.

Audio przewodnik

Od teraz możesz samodzielnie zwiedzać miasto. Skorzystaj z darmowego audio przewodnika po najciekawszych miejscach w Strzelcach Krajeńskich

Lubuska Unia Światłowodowa

Zadbaj, aby Twój dom został bezpłatnie podłączony do najszybszej sieci światłowodowej. Wystarczą 3 kroki: 1. Wejdź na stronę http://uniaswiatlowodowa.pl/dla_mieszkancow lub odwiedź Urząd Gminu i Punkt Informacji Turystycznej 2.
PL EN DE

Mikropożyczna na rozpoczęcie działalności gospodarczej

2018-10-25
Nawet 90.421,60 zł na własną działalność gospodarcząPowiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. informuje, że Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) posiada dostępne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Instrumentu Finansowego – Mikropożyczka.

Pożyczki udzielane są przez PFP w ramach projektu „Wsparcie rynku pracy przez Fundusz Funduszy województwa lubuskiego" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego na lata 2014-2020 z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

     Pożyczki w kwocie do 90.421,60 zł z oprocentowaniem na poziomie 0,175% p.a. i okresem spłaty do 7 lat, udzielane w ramach projektu, stanowią aktualnie jedną z najkorzystniejszych form mikrofinansowania zwrotnego, wspierającą osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą na terenie woj. lubuskiego. Oferta skierowana jest do osób pozostających bez zatrudnienia, w tym bezrobotnych lub biernych zawodowo, w wieku od 30 roku życia.

Szczegółowe informacje można uzyskać w oddziale Fundacji w Gorzowie Wlkp., ul. Kombatantów 34, p.1128, tel. 602 173 447, 666 829 022.

 
/-/ mgr Marlena Płotecka
-Dyrektor PUP
« Powrót