Bezpłatne sms-y Bezpłatne komunikaty Odbiór odpadów gabarytowych Kursy dla seniorów Użytkowanie wieczyste Harmonogram wywozu odpadów Audio przewodnik

Bezpłatne sms-y

Bezpłatne informacje o awariach prądu, przerwach w dostawie wody i innych ważnych wydarzeniach na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie

Bezpłatne komunikaty

Zainstaluj darmową aplikację i bądź na bieżąco z ważnymi informacjami. Kliknij na baner aby uzyskać więcej informacji.

Odbiór odpadów gabarytowych

Terminy wywozów odpadów gabarytowych z terenu Gminy Strzelce Krajeńskie - kliknij na grafikę, aby zobaczyć harmonogram.

Kursy dla seniorów

Kursy dla osób 65+ z obsługi nowych technologii. Więcej informacji po kliknięciu na baner.

Użytkowanie wieczyste

Informacja w sprawie przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności.

Harmonogram wywozu odpadów

1 listopada 2018 roku nastąpiły zmiany w harmonogramie wywozu odpadów na terenie naszej gminy. Po więcej należy kliknąć na baner po prawej stronie.

Audio przewodnik

Od teraz możesz samodzielnie zwiedzać miasto. Skorzystaj z darmowego audio przewodnika po najciekawszych miejscach w Strzelcach Krajeńskich
PL EN DE

Środki finansowe na współpracę międzynarodową młodzieży

2019-01-30
Instytucje pracujące z młodzieżą mają szansę otrzymać środki finansowe w ramach dotacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
Obecnie promowany jest nowy rodzaj dotacji PNWM - możliwość uzyskania wyższych stawek, dodatkowego wsparcia dla projektów STEM. Są to projekty z obszarów: science, technology, engineering, mathematics (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, matematyka).

Jeśli Wasza instytucja posiada doświadczenie w organizowaniu polsko-niemieckich spotkań młodzieży i poszukuje nowych tematów w wymianie, ta oferta może okazać się bardzo pomocna. W szczególności powinna zainteresować nauczycieli  przedmiotów ścisłych lub przyrodniczych.
PNWM oferuje wyższe stawki dofinansowania, możliwość promocji projektu jako przykładu dobrych praktyk oraz dodatkowe dofinansowanie na stworzenie dokumentacji.

« Powrót