wstążka żałobna
EnglishGermanItalianPolishUkrainian

Darmowe kwiaty

Kwiaty

Jednostki samorządu terytorialnego, instytucje publiczne oraz organizacje pozarządowe mogą zgłaszać chęć odbioru darmowych chryzantem od dostawców.

Źródło: https://www.arimr.gov.pl/ Przekierowuje do źródła obrazka https://www.arimr.gov.pl/ Link otwiera się w nowej zakładce przeglądarki

Informujemy, że do dnia 12 listopada jednostki samorządu terytorialnego, instytucje publiczne oraz organizacje pozarządowe mogą zgłaszać chęć odbioru chryzantem od dostawców. W załączeniu przekazuje tabelę z miejscami odbioru chryzantem, producentów, którzy do tej pory się zgłosili do ARiMR z naszego powiatu oraz zgłoszenie zamiaru odbioru chryzantem, które można wypełnione zescanować na nasz adres mailowy bp071@arimr.gov.pl.  Odbiorca nie ponosi żadnych kosztów, musi jedynie podpisać dostawcy potwierdzenie odbioru chryzantem.

Jednocześnie jeżeli znają Państwo osoby, które jeszcze mogłyby skorzystać z pomocy ARiMR i nie złożyły wniosku, to zachęcamy do jego złożenia. Wnioski można złożyć  dzisiaj do godzinie 18:00 w siedzibie naszego biura, al. Piastów 13, 66-500 Strzelce Krajeńskie.

Link do artykułu dot. naboru wniosków: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/pomoc-dla-posiadaczy-chryzantem-najwazniejsze-informacje.html

Red. Patryk Bagiński