wstążka żałobna
EnglishGermanItalianPolishUkrainian

Rada Miejska

Biuro Rady Miejskiej w Strzelcach Krajeńskich
czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

ul. aleja Wolności 48
66-500 Strzelce Krajeńskie

Dorota Haszczyc
e-mail: rada@strzelce.pl
tel. 95 76 36 343 wew. 343
nr pokoju: 43 (III piętro)

Przewodnicząca Rady Miejskiej Jadwiga Janusz pełni dyżury i przyjmuje interesantów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. od 8:00 do 9:00 w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich p. Nr 44 (III piętro).

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Józef Waszak pełni dyżury i przyjmuje interesantów w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w godz. od 14.30 do 15.30 w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich p. Nr 44 (III piętro).

Transmisje z obrad Rady Miejskiej w Strzelcach Krajeńskich dostępne są w serwisie YouTube
Interpelacje i zapytania radnych

Skład Rady Miejskiej

ADAMUS MAREK

ADAMUS MAREK
e-mail: rad3gmst@gmail.com

Okręg nr 6

ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Henryka Sienkiewicza, Katedralna

BUTKIEWICZ ROBERT

BUTKIEWICZ ROBERT
e-mail: rad4gmst@gmail.com

Okręg nr 11

miejscowości: Bobrówko, Machary, Sokólsko, Żabicko, Śródlesie

CICHOWICZ MARCIN

CICHOWICZ MARCIN
e-mail: rad5gmst@gmail.com
Okręg nr 9

ulice: 11 Listopada, Działkowców, Gdańska, Grodziska, Gwiaździsta, Jana III Sobieskiego, Jesionowa, Jeziorna, J. Piłsudskiego, Kalinowa, K. Wielkiego, Królowej Jadwigi, Wyszyńskiego, Księżycowa, Lipowa, Konopnickiej, Mieszka I, Orzechowa, P.C.K, Planetarna, Podwale, Pogodna, Poznańska, Pzemysława II, Słoneczna, Strumykowa, Tęczowa, Jagiełły, Łokietka, Wojska Polskiego, Zielona, Zygmunta Starego

DOLACIŃSKI DARIUSZ

DOLACIŃSKI DARIUSZ
e-mail: rad6gmst@gmail.com
Okręg nr 12

miejscowości: Lubicz, Tuczno, Tuczenko

GAJOWCZYK ROMAN

GAJOWCZYK ROMAN
e-mail: rad7gmst@gmail.com
Okręg nr 8

ulice: Al. Wolności, Brzozowa, Dworcowa

HUBER MICHAŁ

HUBER MICHAŁ
e-mail: rad8gmst@gmail.com
Okręg nr 2

ulice: Bolesława Prusa, Elizy Oszeszkowej, Julisza Słowackiego, Mikołaja Kopernika

JADWIGA JANUSZ

JADWIGA JANUSZ
e-mail: rad1gmst@gmail.com
Okręg nr 1

ulice: Adama Asnyka, Cmentarna, Cypriana K. Norwida, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Sportowa, Wyzwolenia, Zbigniewa Herberta

KŁOSIŃSKI DARIUSZ

KŁOSIŃSKI DARIUSZ
e-mail: rad9gmst@gmail.com
Okręg nr 10

miejscowości: Bronowice, Buszów, Buszewko, Danków, Wielisławice, Wilanów, Puszczykowo

LEPIATO ZBIGNIEW

LEPIATO ZBIGNIEW
e-mail: rad10gmst@gmail.com
Okręg nr 13

miejscowości: Gilów, Lipie Góry, Ogardy, Pielice

MROŻEK BOŻENA

MROŻEK BOŻENA
e-mail: rad11gmst@gmail.com
Okręg nr 15

miejscowości: Brzoza, Piastowo, Chwytowo, Ciecierzyn, Przyłęg, osada Pieńkowice, Sławno, Wełmin

NIEDŹWIEDŹ MIROSŁAWA

NIEDŹWIEDŹ MIROSŁAWA
e-mail: rad12gmst@gmail.com
Okręg nr 4

ulice: Akacjowa, Al. Piastów, Gorzowska, Jedności Robotniczej, Klonowa, Kolejowa, Kwiatowa, Łąkowa, Nowa, Ogrodowa, Polna, Przemysłowa, Stanisława Moniuszki, Wodociągowa

PALUTA KRZYSZTOF

PALUTA KRZYSZTOF
e-mail: rad13gmst@gmail.com
Okręg nr 5

ulice: Forteczna-Północna, Forteczna-Zachodnia, Nowa Brama, Okrężna, Północna, Strzelecka, Zachodnia

SAGAN JAN

SAGAN JAN
e-mail: rad14gmst@gmail.com
Okręg nr 3

ulice: Drzymały, Tadeusza Kościuszki

SAMERDAK BOŻENA

SAMERDAK BOŻENA
e-mail: rad15gmst@gmail.com
Okręg nr 7

ulice: Brygady Saperów, Cicha, Forteczna-Południowa, Krótka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ludowa, Południowa, Rynek, Targowa

WASZAK JÓZEF

WASZAK JÓZEF
e-mail: rad2gmst@gmail.com
Okręg nr 14

miejscowości: Gardzko, Golczewice, Licheń, Długie, Sidłów, Strzelce Klasztorne, Czyżewo, Małe Osiedle