wstążka żałobna
EnglishGermanItalianPolishUkrainian

Ponad 120 tys. zł zebrano podczas koncertu

W miniony weekend, malownicze okolice jeziora Górnego w Strzelcach Krajeńskich zamieniły się w centrum dobroczynności podczas kolejnej edycji Koncertu Charytatywnego Strzelczanie dla Strzelczan.

Ta coroczna inicjatywa, która przyciąga tłumy i serca ludzi, odbyła się po raz piętnasty. Piękna pogoda pozwoliła, aby miło spędzić czas z rodziną i znajomymi. Program artystyczny koncertu to przede wszystkim występy lokalnych grup tanecznych i wokalistów.

Jednym ze sposobów pomocy jest zakup lokalnych produktów. Wiele osób angażuje się w przygotowanie pysznych ciast, potraw, czy wyrobów rzemieślniczych, które są sprzedawane na stoiskach. Stowarzyszenia i kluby sportowe organizują turnieje, w trakcie których zbierane są pieniądze. Jest też loteria fantowa. Darczyńcami fantów są lokalne firmy, przedsiębiorcy oraz osoby prywatne, które chcą włączyć się w tę szlachetną inicjatywę. Pieniądze można również wrzucać bezpośrednio do puszek wolontariuszy.

Zebrane w ten sposób środki trafiają do potrzebujących. Tegoroczni bohaterowie koncertu to Marysia, Tymek i Miłosz. To osoby, którym życie nie oszczędziło wyzwań, ale dzięki wsparciu społeczności, mają szansę na lepszą przyszłość.

Dzięki hojności i zaangażowaniu uczestników udało się zebrać ponad 120 tysięcy złotych.

Organizatorzy Koncertu Charytatywnego Strzelczanie dla Strzelczan chcieliby podziękować wszystkim za udział, pomoc i ofiarność. To dzięki Waszej obecności i hojności udaje się pomagać potrzebującym. Dziękujemy również lokalnym firmom, przedsiębiorcom i osobom prywatnym za ich wsparcie oraz darczyńcom fantów do loterii.

Obszerna galeria zdjęć dostępna jest tutaj https://tinyurl.com/mtjnf5ad

Red. Patryk Bagiński