wstążka żałobna
EnglishGermanItalianPolishUkrainian

Ruszają nabory do sekcji Strzeleckiego Ośrodka Kultury

Strzelecki Ośrodek Kultury zaprasza do współtworzenia życia kulturalnego. Można to zrobić realizując swoje pasje w jednej z 11 sekcji tematycznych działających przy SOK.

Wraz z końcem wakacji ruszyły nabory grup tanecznych, teatralnych, wokalnych, szachowych, Orkiestry Dętej i sekcji dla dzieci z Ukrainy.

Poniżej przedstawiamy wybrane propozycje wraz z terminami naborów.

Plakat

Sekcja szachowa ogłasza nabór na naukę gry w szachy dla dziewcząt i chłopców. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 16:00-16:50 w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Zachodniej 11. Zajęcia prowadzi doświadczony trener klubu Strzeleckiego Towarzystwa Miłośników Gry Królewskiej Paweł Partyka – wielokrotny trener kadry Młodzika i Juniora, którego podopieczni mają na swoim koncie medale Mistrzostw Polski. Zapisy pod numerem telefonu: 604 679 704.

Plakat

Zainteresowanych śpiewem zapraszamy na spotkania chóru środowiskowego CANTUS DECUS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 września 2022 (środa) o godz. 18:00 w Strzeleckim Ośrodku Kultury w sali nr 13.

Plakat

Zespół Tańca Ludowego KRAJNA ogłasza nabór. Poszukiwane są osoby w każdym wieku do wspólnej nauki tańca ludowego. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki w Strzeleckim Ośrodku Kultury w godzinach od 19:00 do 21:00. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 12 września 2022 (poniedziałek) w Strzeleckim Ośrodku Kultury o godz. 19:00.

Plakat

Studio Piosenki działające przy Strzeleckim Ośrodku Kultury zaprasza na zajęcia wokalne dzieci i młodzież w wieku od 7 lat . Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się 1 września o godzinie13:00 w Studiu KANCIAPA (wejście od strony parkingu SOK). Zapraszamy – to może być muzyczna przygoda na lata!

Plakat

Strzelecki Ośrodek Kultury ogłasza Nabór do nowej sekcji tanecznej STREET DANCE (w tym: Hip hop, popping, dancehall, house, locking, wacking). Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 5 roku życia. Planujemy stworzyć grupy wiekowe 5-6lat, 8-10 lat, 12 i więcej lat. Zajęcia będą prowadzone przez Szkołę Tańca Dance Mix Karoliny Binkowskiej. Do zobaczenia 9 września 2022 (piątek) o godz. 16.30.

Plakat

Zespół Tańca ”Paradoks” ogłasza nabór. Zapraszamy dziewczynki od 5 roku życia na spotkanie  1.09.2022 (czwartek) o godz. 16:00 w Strzeleckim Ośrodku Kultury.

Robot z klocków lego

Sekcja Lego Robotyka to nie lada gratka zarówno dla fanów lego, jak i robotyki. Zajęcia odbywają się w czwartki w dwóch grupach: grupa I młodsza – 15:00 – 16:30 oraz grupa II starsza – 16:30 – 18:00. Istnieje możliwość zapisania się na zajęcia. Tel. 95 761 54 69.

Obraz abstrakcyjny

Sekcja plastyczna działa pod doświadczonym okiem Iwony Hrabskiej, plastyczki na co dzień pracującej jako nauczycielka w strzeleckiej Publicznej Szkole Podstawowej. Wszystkie dzieci mają możliwość rozwoju swoich umiejętności w różnych dziedzinach sztuki (rysunek, grafika, malarstwo, instalacje, rzeźby) i prezentowania swoich prac na wystawach tematycznych oraz podsumowujących rok zajęć. Kreatywne spędzanie czasu z sekcją plastyczną to świetny sposób na doskonalenie zdolności manualnych i rozwijania wyobraźni u najmłodszych. Sekcja odpłatna. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Dłonie i nożyce

Sekcja rękodzieła. Chcesz nauczyć tworzyć niesamowite ozdoby? Nowa sekcja kulturalna jest właśnie dla Ciebie! Zajęcia prowadzone są przez Katarzynę Campbell w jednej grupie zarówno dla dzieci od 10 lat jak i dla dorosłych. Zapraszamy do zapisania się do sekcji pod numerem: 95 761 54 69.

Informacji o sekcjach udzielają instruktorzy Strzeleckiego Ośrodka Kultury pod numerem tel: 95 780 70 87.

Strzelecki Ośrodek Kultury
ul. Wojska Polskiego 7
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel: 95 763 24 39
www.sok.strzelce.pl

Red. Patryk Bagiński